11 Mayıs 2013 #1792092

Desa Tamir Sonrası Aynı Sonuç!

DESA viaport şubesinden almış olduğum seriGsırano359859 fatura nolu ayakkabının 20 günde yanları açıldı geri getirdiğimde ayakkabının fabrikaya gönderilip inceleneceğini söylediler.Bir müddet sonra beni telefondan arayıp ayakkabımın hazır olduğu söylenince şaşırdım çünkü müşterisine saygısı olan bir firma 1 ayda yırtılan ayakkabısını ya değişimini yada iadesini yapar daha önce hiç başıma gelmediği için aldım ayakkabıyı giydim ve tekrar yırtıldı.


Bir müddet sonra tekrar aynı mağazaya gittim tezgahtara ayakkabının iadesi veya değişimini istedim 15 gün sonra tekrar yapıştırarak gönderilmiş genel merkezi aradığımda kusurlu mala sahip çıkıp yapacakları birşey olmadığını söylediler işin özü koskoca firma 120 liranın peşine düştü.

Hamza 43 Okunma

Cevaplar

  • Hamza15 Mayıs 2013

    Almam alın sizin olsun

  • Desa Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın İlgili; Ürün kayıtları tarafımızdan incelenerek bir kez daha değerlendirilmiştir. Üründe meydana gelen açılmaların tadilatı yapılarak mağazamıza gönderimi sağlanmıştır. Teslim almanız üzere mağazamızda bekletilmektedir. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

  • Hamza11 Mayıs 2013

    ayakkabı kalsın mağazada almıyacağım

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön