14 Ekim 2016 #6689242

Desa Tabanı Delik Ayakkabısını Değiştirmiyor!

Desa'dan aldığım ayakkabının iki tekinin tabanında da delik oluştu. Ayakkabıyı satın aldığım Nautilus'taki Desa mağazasına götürdüm. Ürün garanti süresi kapsamındaydı. Ayakkabıyı alıp durumu değerlendireceklerini söylediler. Bir süre sonra arayarak, tabandaki deliklerin tamir edilemeyeceğini, oluşan deliklerin de kullanımdan ötürü oluştuğunu iddia ettiler. Ayakkabının, tabanı üzerinde yürümekten başka şekilde kullanılamayacağını söyleyip durumu tekrar değerlendirmeleri için ürünü ikinci defa kendilerine verdim. Sonuç değişmedi.


Müşteri temsilcisini aradım, a*** isimli temsilci hanımla görüştüm. Durumu izah edip hayatımda ilk defa ayakkabımın altının delindiğini, garanti süresi kapsamında olduğumu ve değişim talep ettiğimi söyledim. İsmimi ve ürün takip numaralarını dahi sormadan kullanımla ilgili durumlarda hiçbir şey yapmadıklarını ifade etti. Garanti kapsamında tabanı delinen ayakkabı!

Fatih 492 Okunma

Cevaplar

  • Desa Temsilcisi18 Ekim 2016

    Sayın İlgili, Merhaba; İlgili ürün kayıtları incelenmiş olup, yapılan inceleme sonucunda kullanım koşullarına bağlı olarak tabanda kısmında deformasyonun meydana geldiği tespit edilmiştir. Bu nedenle değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön