14 Şubat 2013

Desa Sorunum Çözülmedi!

26. 11. 2012 tarihinde Desa Forum İST. Mağazasından çizme almıştım. Fakat eve gittiğim zaman sol çizmenin üst kısmında kırık görünüm ve buna bağlı katlanmalar olduğunu, sağ çizmenin gayet muazzam ve düzgün durduğun farkettim giydikçe düzeleceğini ümit ederek kullandım , 15 -20 gün sonrada mağazaya teslim ettim merkeze göndereceklerini belirttiler.

Tadilat olan çizmeleri mağazaya almaya gittiğimde çizmeyi denedim çalışanınız B. hanımda ‘’gerçekten olmamış eskisinden daha kötü durumda geri tekrar gönderelim iade yada değişim isteyelim bizim buradan yapabilceğimiz bir şey maalesef yok’’ dedi. Tekrar çizmemiz geri gönderildi. Geri almaya gittiğimde hiç bir işlem yapılmamıştı.

Fatoş 62 Okunma

Cevaplar

  • Fatoş02 Mart 2013

    tekler arasında fark var çalışanınızında dediği gibi resmini gönderebilirim ? lütfen bir mail adresi rica edebilir miyim??eğer bundanda bir cevap alamazsam tüketici haklarına başvurucam eminim ki onlar 4 ayda çoktan bu işi çözmüşlerdi...

  • Desa Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, İlgili ürün kaytları tarafımızdan tekrar değerlendirilmiştir. Yapılan inceleme sonucuna göre ilgili üründe üretimden kaynaklanan bir sorun bulunmadığı, tekler arasında farkın ve buruşmanın olmadığı tespit edilmiştir. Saygılarımızla, Desa Deri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön