29 Mart 2013 #1714098

Desa Sattığı Ürüne Sahip Çıkmıyor!

Desa'dan 11. 2012 tarihinde çanta aldım ve 3 gün içerisinde fitilde bozulma nedeniyle Palladium mağazasına tadilata gönderilmesi amacıyla bıraktım. Nezaket gösterilip ürünle ilgili bilgi vermek yerine ürünün peşinde 1 ay ben koştum. çantayla gelen bilgiye göre ürünün tadilatının yapılamayacağı aktarılmış olup mağdur durumda bırakıldım.


Mağaza yetkilisi bayan kaba şekilde alın tüketici haklarından yararlanmaya çalışın dedi. Ayrıca Palladium mağazasındaki kasadaki bayanın tavırlarında da şikayetçiyim. Markasına güvenerek çanta alıyorum ve arkasında bile duramayacak kalitede üretim yapılarak önem veriliyor demek ki. Bundan sonra mağdur olmamak adına hiçbir Desa ürününü kullanmayacağım.

Pelin 75 Okunma

Cevaplar

  • Pelin14 Nisan 2013

    3 gunluk kullanilmis urununuze sahip cikamadiniz ama siradan bir ayakkabi tamircisi bile ayni renkte fitille urunun tadilatini yapabildi.musterilerinize deger vermediginiz gibi markaya olan guveni de yokettiniz.gecistirmek yerine kalici cozum uretebilmeliydiniz,gunu kurtarmak,mali bir kerelik satmak yerine.markaya olan guvenim kalmamis olup asla olumlu referans olmayacagimi belirtirim.

  • Desa Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın İlgili; Ürün kayıtları tarafımızdan incelenerek değerlendirilmiştir. Ürünün fitil kısımlarında kullanım şartlarına bağlı olarak yoğun sürtünme sonucu deformasyonların meydana geldiğini,teknik tadilatının mümkün olmadığını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön