21 Ocak 2015

Desa Satış Sonrası Hizmet Verilmiyor

Eskişehir Espark Desa yeni aldığım 3 kez giydiğim botun topukları aşındı. Topuklarını değiştirmek için 22.12.14 tarihinde götürdüm. 15.01.15 tarihinde aramadınız yapıldı mı? Diye sormaya gittiğimde ayakkabımın hiç gönderilmediğini gördüm. Mağaza müdürü ya da sorumlusu elemanın hatası olduğunu 3 gün içinde arayacağını söyledi. Bu gün tekrar aradım Eskişehir de bir tamirciye gönderdiklerini bu gün yarın geleceğini söylediler. Yani bu nedir ya bot bu belki benim başka botum yok bir ay oldu. Personelden de kaynaklansa mağdur ediyorsunuz insanı. Botu unuttum ya nasıldı hatırlayamıyorum.

Hülya 1.255 Okunma

Cevaplar

  • Hülya24 Ocak 2015

    bir süreç var ama tamamen görüntü çözüm odaklı değil.En küçük sorunları bile çözemiyorlar

  • Hülya24 Ocak 2015

    Şikayet yazdıktan sonra ki gün arandım mağazadan. Almaya gittiğimde hiçbir özür bir şey yok. Ertesi gün bir bayan aradı desadan yaşadığınız sorunu birde sözlü olarak dinlemek isteriz diye anlatmaya başladım bir cümle söyledim bana klasik cümleler söyledi kalite standardı müşteri memnuniyeti diye. Bende şikayetimle ilgilenmediğiniz açık sadece firma aradık yazmak için aradınız dedim ve kapattım. İlgilendiler mi adı ilgilendiler oldu işte.

  • Desa Temsilcisi23 Ocak 2015

    Sayın İlgili, Merhaba, Müşterimizle görüşülerek konu ile ilgili olarak bilgi aktarıldı.Bilgilerize sunarız. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş Müşteri İlişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön