23 Ocak 2016

Desa Müşteri Memnuniyetsizliği!

Forum Mersin Desa mağazasından geçen yıl 300 küsur TL ödeyerek çizme aldım. Çizme inanılmaz genişledi. Götürdüm ve incelemeye gönderdiler 1 aydan fazla beklettiler zaten o kış hiç giyinemeden geçti. Güya daraltma yapmışlar ama hiçbir şey anlamadım bu kış 1 kere giyindim. O kadar çirkin duruyordu ki ayağımda geniş olduğu için ve hemen kenarlarından soyunmalar renk atmaları başladı.


Tekrar götürdüm yine gönderdiler ve 35 iş gününü geçmesine rağmen bana dönüş yapılmadı. Bugün mağazaya gittim çok uzun zaman olmasına rağmen dönüş yapmadınız dedim. Biz sizi aradık açmadınız dediler. Aramadıklarına emindim. Eski aramaların hepsini açtım ve gösterdim buna rağmen aradıklarımı iddia ederek beni yalancılıkla itham etti!

Burcu 171 Okunma

Cevaplar

  • Burcu26 Ocak 2016

    Yalancı durumuna düşürdüler. Tavırları davranışları o kadar çirkinleşti ki neye uğradığımı şaşırdım. Bana verdikleri fişi geri istedim ve tüketici haklarına başvuracağımı söyledim. Fişi vermemek için direttiler çünkü kendi hataları olduğunun farkındaydılar. Fişi zar zor aldım ve en kısa zamanda tüketici haklarına başvuracağım. Bu kadar korkunç elemanlar bu kadar berbat bir firma olamaz. Asla gitmeyin.

  • Burcu26 Ocak 2016

    Görüşme sağladılar evet ama sırf görüşmüş olmak için! Ortada hiçbir çözüm yok!

  • Desa Temsilcisi25 Ocak 2016

    Sayın Yetkili, Müşterimizle görüşme sağlanmıştır. Bilgilerinize sunarız Saygılarımızla Desa Deri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön