26 Nisan 2013 #1765069

Desa Monta Tadilat Yapmıyor!

Desa montumu StarCity mağazasına, ceplerinde bollaşma, mont üzerindeki su lekeleri, belirli bir noktasında yıpranmadan dolayı renk değişikliği, kol ağızlarındaki kirlenmenin temizlenmesi, kırışıklık ve kopan fermuarının yeniden takılması için verdim ve ekstra ücret oluşursa ödemeyi de kabul ettim.


Ürün tadilattan döndükten sonra üründe hiç ama hiçbir işlemin yapılmadığını gördüm ve nedenlerini sordum. Orada her şeyi çok bilen müdür kılıklı bir beyefendi her sorunumun aslında garanti dahilinde olmadığını yanlışlarla anlatmaya çalıştı. En azından fermuarının değişmesi için tekrar gönderdim montumu ve yine hiç bir şey yapılmadan geri geldi. Desa bizleri yanıltıyor onların tadilat birimleri yok!

Ekrem 53 Okunma

Cevaplar

  • Desa Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, İlgili ürün kayıtları tarafımızdan tekrar incelenip değerlendirilmiştir. Yapılan inceleme sonucunda ürünün malzeme ve üretiminden kaynaklanan bir kusur olmadığı, ürünün satın alınması ve bize gelmesi sırasında geçen belirli bir süre zarfında giyilmesi sonucu, kullanım koşullarına bağlı olarak üründe deformasyonların meydana geldiği tespit edilmiştir. Kullanım koşullarına bağlı oluşan bu durumda, teknik olarak ürünün tadiklatının mümkün olmadığını tekrar bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön