06 Ocak 2015
Yorum Yap
#2952544

Desa Mağazası Ürünü Vermiyor!

Eskişehir Neo mağazasından A. Ç. faturalı aldığım ürün hatalı olduğu için incelemeye gönderdim ve ürünün hatası kabul edildi. Neo Desa'da çalışan B. Hanım, ürününüzün iadesi kabul edildi istediğiniz zaman gelip yeni ürün alabilirsiniz, burası kapanacak Espark mağazasından da alabilirsiniz dedi. Yazılı alacak belgesi istememe rağmen gerek yok dedi. Espark Desa mağazası biz ürün veremeyiz diyor. Elimde 330 liralık çanta da yok alacak belgesi de yok. Nasıl iş yapıyor bu Desa?

Müge Müge 1.327 Okunma

Cevaplar

  • Müge15 Ocak 2015

    Bana istememe rağmen herhangi bir belge verilmedi. Ve çalışanınız Burcu hanım istediğiniz zaman gelip alabilirsiniz hiçbir süre kısıtlaması yok dedi diyorum. Lütfen çalışanınızla irtibata geçer misiniz, siZden ürün istemiyorum paramı iade edin.

  • Müge08 Ocak 2015

    Mağaza çalışanınız bana istediğiniz zaman değişim yapabilirsiniz dedi ve ben zamanı varmı diye özellikle sordum hayır yok dedi. Elimede alacaklı olduğuma dair hiçbir belge vermediler. Belirttiğim isimdeki çalışanınızla irtibata geçebilirsiniz. Verdiğiniz standart cevabı kabul etmiyorum.

  • Desa Temsilcisi08 Ocak 2015

    Sayın İlgili Merhaba; Ürünlerimizde inceleme işlemleri, tamir inceleme formu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Ürünler teslim alındığında ilgili belge müşterilerimize teslim edilmektedir. Ve bu belge ibrazı ile birlikte, işlemler 1 yıl içerisinde gerçekleştirilmektedir. İlgili belgenin müşterimiz tarafında bulunmadığını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi İlgili belge

Ziyaretçi Yorumları