17 Aralık 2014

Desa Kusurlu Ürün ve İlgisiz Personel

2013 Mart ayında sezon sonu indirimiyle Bursa Korupark Desa'dan aldığım çizmenin topuk lastiği 3-4 giyimden sonra düştü. Ürün çok yeni olduğundan mağazada değişim talep ettim ancak ürün tadilatla döndü. Birkaç giyimden sonra topuk lastiği tekrar düştü. Tekrar tadilat yapıldı. Ancak topuk kısımları şiddetli ağrı yapmaya başladı ve teklerden birinin derisi çatladı.

Bu kadar sorundan sonra yine değişim talep ettim ancak ürün tadilatla döndü. Personel sürekli "Biz bilmeyiz, bir şey diyemeyiz, derken müşteri hizmetleri de çözüm üretmiyor. Ayrıca verilen tamir fişine ben imza attıktan sonra benim bilgim dışında tamir ücreti ve tadilat nedeniyle eskimeyi kabul ediyorum kutuları işaretlenmiş.

Ömür 1.608 Okunma

Cevaplar

  • Ömür04 Ocak 2015

    Desa sorunuma çözümü hala tadilat olarak buluyor. Ayrıca şatış elemanlarının tadilat fişine benim bilgim olmadan tamir ücreti ve eskimeyi kabul ediyorum seçeneklerini işaretlemelerine de bir açıklama yapmamıştır. Tüketici Hakları Derneğine başvurumu yapacağım.

  • Desa Temsilcisi02 Ocak 2015

    Sayın İLGILI Ürünün teknik olarak tadilatının mümkün oldugunu bilgilerize sunarız. saygılarımızla Desa Deri A.Ş MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ

  • Ömür26 Aralık 2014

    Firma şikayetime ilişkin hiçbir çözüm üretmemiştir. "Haklısınız" avutmasından sonra verdiği tek bilgi "Departman müdürlerimiz böyle karar vermişlerdir" oldu. Benim sorunum hala çözülebilmiş değildir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön