09 Nisan 2013 #1734024

Desa İncelmeden Dolayı Yırtılan Ceket!

Desa'nın Marmara Forum İstanbul şubesinden aldığım deri ceket 4 ay içinde incelmeden dolayı sırt tarafından yırtıldı ve tamir için ürünü tamire gönderttim. Ürün geldikten sonra benden ek ücret talep edildi, oysa satın alırken koşulsuz 6 ay tamirat garantili denmişti, Müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede ceketi benim yırttığımı ücreti ödemeden ceketi alamayacağımı söylediler.


Ceket toplamda 30 defa giyilmedi, bu kadar kısa sürede patlayan bir deri ve beni yanlış söylemekle suçlayan bir firma. Müşteri temsilcisi; ben biraz üsteleyince elimizde imzalı kağıt var istediğinizi yapın diyecek kadar da nezaketsiz. Mahkum edilmişim haberim yok.

Mehmet 118 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet04 Aralık 2014

    Kesinlikle tavsiye etmeyecegim bir firma, onlarca firma var DESA'dan UZAK DURUN.

  • Desa Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın yetkili, İlgili üründe kullanıma bağlı yırtılma olmuştur ve müşterimiz ürünü mağazaya bırakırken ücreti ve ton farkını kabul ettiğini ürün inceleme tamir formunda bildirmiştir. Üründe kullanım koşullarına bağlı olarak yırtılma söz konusu olduğu için ürünün ücret karşılığında tamiri yapılmıştır. Müşterimize bu yönde bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, Desa Deri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön