02 Ocak 2015

Desa İade İstiyoruz

31.12.14'de Korupark Desa'dan ihtiyaçtan dolayı aldığımız botun siyah ve kahverengi olanı vardı, satıcıların söylediklerine göre bir numara büyüğü yalnızca kahverengi olanda vardı. Biz olmazsa en kötü onunla değiştiririz diyerek siyah ve 43 numara aldık. Bot küçük gelince değiştirmek için 1.1.15'de Desa'ya gittik. Bu sefer 44 numara kahverengi de yok dediler. Eyvallah ettik. Dedik ya ihtiyaçtan alıyoruz, bot lazım, yenisini getirmeleri bir hafta sürecek diye iade edelim dedik, iade almıyorlarmış, hem de bu devirde, hem de hiçbir uyarı yapmadan satmalarına, fişe rağmen, giymedik bile. Müşteri hizmetlerini aradık, sayın A** ile görüştük, tek söylediği "anlattığım gibi para iadesi yapmıyoruz".

Öner 1.242 Okunma

Cevaplar

  • Öner02 Şubat 2016

    yalan. Tam bir yalancısınız. Hangi İlişki yöneticisi iletişime geçmiş, Desa Deri tam bir yalanmış. Böyle bir iletişim geçmedi aramızda, sadece kesinlikle iade alınamayacağından bahsettiler, zaten değişim isteyen olmadı.

  • Öner05 Ocak 2015

    Ben iade etmekten bahsediyorum, ürünü halen değiştirmedim, mümkünse iadesini istiyorum. Yapar mısınız?

  • Desa Temsilcisi05 Ocak 2015

    Sayın ilgili Müşterımizin talep etttiği ürün siparişi getittırılmıstır.Konu hakkında müşterımize bilgi verilmiş olup değişimi sağlanacaktır.Bilginize sunarım. Saygılarımla Desa Deri A.Ş Müşteri İlişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön