11 Nisan 2013 #1736844

Desa Düşük Kaliteli Ürün!

Emsallerine göre çok daha pahalı olmasına rağmen ürünleri kaliteli olabileceğini düşündüğüm desa izmir park bornova mağazasından bir bayan çantası aldım. bir kaç aylık kullanımdan sonra çanta deforme oldu. desa park bornova mağazasına konuyu anlattığımda ciddiyetsiz bir şekilde bunun olabileceğini söylediler.


Israr edince gönülsüz bir şekilde ürünü inceleyelim dediler. bir kaç hafta sonra aradıklarında bu ürünlerde bu tür hasarların olabileceğini yapılacak bir şey olmadığını söylediler. internette biraz inceleme yaptığımda desa dan buna benzer bir çok şikayet olduğunu müşterilerini mağdur ettiklerini gördüm. bende konuyu tüketici hakları mahkemesine taşımaya karar verdim.

Turan 96 Okunma

Cevaplar

  • Turan23 Nisan 2013

    DESA firması emsallerine göre çok daha pahalıya aldığım ve kısa sürede dağılan kalitesiz çantasına sahip çıkmamaktadır.Forum sitelerinden takip ettiğim kadar bunu hep yapıyor ürünlerine sahip çıkmayıp suçu sürekli müşterilerine atıyor.

  • Turan20 Nisan 2013

    Emsallerine göre çok pahalıya aldığım çanta bir kaç ayda dağıldı. Daha öncede buradan şikayetimi yazmama rağmen verilen paranın karşılığını hak etmiyen ürününe sahip çıkmamaya devam ediyor.

  • Desa Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, İlgili ürün kayıtları tarafımızdan tekrar incelenip değerlendirilmiştir. Yapılan inceleme sonucunda ürünün alt köşe fitil kısımlarında sürtünme sonucu deformasyon, soyulma ve aşınmaların meydana geldiği tespit edilmiştir. Kullanıma koşullarına bağlı oluşan bu durumda; ürün teknik tadilatının ve değişimin mümkün olmadığını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Desa Deri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön