20 Şubat 2013

Desa Değişimde Sorun Yaşadım!

Almış olduğum ayakkabı 15 gün sonra ilginç bir şekilde yürürken gıcırdamaya başladı beni ve yakınımdakileri çok rahatsız ediyor Metrocity mağazaya götürdüm ve tamir edilerek geri verildi aynı olayı 15. dakikada yineledi Allah tan mağaza dışına çıkmadım da çalışanlar şahit oldu tekrar gitti ve geri geldi aynı işlem 3. kez tekrarlandı.


Sonuncusunda değişim yapılmazsa iade alınmasını istediğimi belirttim ne ilgilenen oldu nede bir cevap veren hatta ayakkabılarımı koymak için bir poşet bile vermediler koskoca AVM de elimde ayakkabılarla kaldım bu ayıplarının telafi edilmesini istiyorum.

Yunus 70 Okunma

Cevaplar

  • Yunus20 Mart 2015

    Ürün hala dolabımda ve hala aynı incelemek isterseniz tekrar göndereyim ya da bu işle ilgilenen arkadaşlarınızla beni görüştürün gidip nasıl yürürken sesler çıkardığını kendilerine göstereyim kullanım hatası olsa ilk kez kullandığım bir şey değil neyse sadece cevapsız bırakıp prim yapmanıza göz yummak istemedim dericisiniz madem o zaman çin den ithal etmeseydiniz keşke belki bu sorun olmazdı.

  • Desa Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın Yetkili; Ürün tarafımızdan bir kaç kez incelenerek değerlendirilmiştir. Üründe belirtilen şikayete neden olabilecek bir üretim hatası olmaması nedeni ile değişim işleminin mümkün olmadığını bilglerinize sunarız. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön