16 Şubat 2016

Desa Defolu Satılan Malın İade Alınmaması

26 Şubat 2016 tarihine kabin boy valiz aldım. İlk seyahatimde sert kapağının yamuk olması sebebiyle bir hafta sonra iade etmek istediğimde bunun mümkün olmadığını belirttiler.
Fakat tüketici hakları gereği her türlü 1 ay içerisinde iadesinin mümkün olması gerekiyor. Ayrıca inceleme sonucu kullanım hatası gibi bir durumda çıkmadı ki valizde en ufak çizik ya da patlak olsa değiştirilmemesini anlayabilirim ama sert kapağın kendi kalıbından kaynaklı bir problem için iade alınmamasını anlamamı beklemeleri mümkün değildir. Desa diyerek güvenerek aldığımız bu markanın bu kadar kaçış yolları araması bir daha Desa'yı tercih etmememiz için çok yeterli bir sebep!

Dilara 146 Okunma

Cevaplar

  • Dilara23 Şubat 2016

    Yazıklar olsun! Bir daha alırsam iki olsun. Bavulu yeni aldım ve uçakta bagaja dahi vermedim üstelik ne çatlak ne bir şey benim o polikarbonu öyle yamultmam mümkün değil kalıpla yapılmış ama bu da bize ders olsun tabi herkes görsün sizin yaptığınızı rezillik!

  • Desa Temsilcisi18 Şubat 2016

    Sayın İlgili, Merhaba, İlgili ürünü,incelenmesi üzere size yakın olan bir mağazamıza bırakabilirsiniz. Gerekli kontroller yapılarak mağazamız aracılığı ile tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş

  • Dilara16 Şubat 2016

    Bugün bir de mail atmışlar aşağıdaki gibi. Acaba nasıl kullanımla deforme olmuş anlatırlarsa sevinirim keza fiziki şartlarda bunun içeri verilmemiş bir valiz ve üstünde çizik dahi olmamasını göz önüne alırsak çizik ya da kırık olmadan böyle bir deformasyonun nasıl meydana geleceğini gelsin Desa yetkilileri bir zahmet açıklasınlar! " Öncelikli olarak markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. İlgili ürün, ürün yönetimi uzman ekibimiz tarafından kontrol edilmiş olup, yapılan inceleme sonucunda kullanım koşullarına bağlı olarak deformasyon meydana geldiği tespit edilmiştir. Değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır. Bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön