20 Ocak 2014 #2245903

Desa Defolu Pantolon Sattı

Desa'dan aldığım deri pantolonum daha ilk giyişimde yırtıldı, Nişantaşı mağazası tamamen ürün hatası olduğunu belirtip ürünü tadilata yolladı, ürünü tekrar giydiğimde yine aynı yerden yırtılınca ürün değişim talebinde bulundum.


Fakat gerek Nişantaşı mağazası gerekse telefonda görüştüğüm müşteri yetkilisi ürünün 1 yıldan önce alındığını belirterek defolu pantolonları değiştirmeyecekleri - gerekli tadilattı ise tarafıma ileteceklerini belirttiler.


Bunun dışında ise tüm firma yetkililerinde bulunan snob ve ilgisiz tavır zaten oluşan mağduriyetime bir de sinir katsayısı ekledi.

Cansu 237 Okunma

Cevaplar

  • Cansu20 Ocak 2014

    Ben buna yardımcı olamak diyemiyorum malesef o yüzden teşekkür edemiyorum. Bundan sonra bireysel olarak mağazınızın uslubunu çevreme aktaracağımı bilgilerinize ben sunarım.

  • Desa Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, Fatura tarihinden itibaren iki sene içinde teknik tamiri mümkün ise servis hizmetimiz bulunmaktadır. Fatura bilgilerinizi kontrol ettirmenizi ve fatura bilgilerine ulaşıldığı takdirde süresi 2 yılı geçmemiş ise size yakın Desa mağazamızdan ürünü merkezimize gönderebilirsiniz. Teknik açıdan tamir mümkün ise ücret karşılığında tamirini gerçekleştirebileceğimizi bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön