15 Nisan 2013 #1744121

Desa Çok Az Kullandığım Çantadaki Deformasyon!

Desa deriden aldığım çantayı çok az kullanmama rağmen çanta ağızdaki mumların kalktığı ve elle taşıdığım saplarının derisinde renk değiştirdiğini gördüm . Faturamla birlikte desa suadiye mağazasına gönderdim buradaki çalışanlarda çantayı görünce derideki bir hatadan kaynaklanabileceğini söyleyerek incelemeye gönderdiler.


2 gün sonra bana oluşan deformasyonların kullanıcı hatasından kaynaklandığını dönerek ne tamir nede değiştirme konusunda bana yardımcı olamayacaklarını ifade ederek çantamı gelip teslim almam gerektiğini söylediler. Dünya kadar para verip kaliteli bir markanın çantasını bu kadar kısa süre kullanmak ve yetkililerin hiç bir yardımcı tavrı olmaması beni çok üzdü.

Hüseyin 48 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin22 Nisan 2013

    sayın yetkili hiç inceleme yapılmadığı ortada peki çanta kulpundaki renk değiştirme kullanıcı hatası peki çantanın ağız kısmındaki mumlamaların kalkmasıda mı kullanıcı hatası bu tavır ve ilgisizlik gerçekten markanıza yakışmışmıyor, konun tekrar yetkililerce değerlendirilmesini rica ediyorum .

  • Desa Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın İlgili; Ürün marka yöneticilerimiz tarafından incelenerek değerlendirilmiştir. Üründe meydana gelen renk değişiminin kullanıma bağlı meydana geldiğini, deride bir hatanın bulunmadığını, bu nedenle ürün değişiminin mümkün olmadığını tekrar bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön