18 Mart 2013 #1690555

Desa Cekette Renk Değişimi Oldu!

2011 yılı ağustos ayında Bolu Highway outlet avm den babama hediye olarak aldığım 535 TL değerindeki deri ceketi babam toplamda 3 aydan uzun süre giyememiştir. Önce kol ve yakalarda başlayan güya hakiki deri ceketteki renk değişimi ve ağarma neticesinde babam mağazaya müracaat etmiş uzun bir süre sonra da ceketini boyanmış olarak teslim almıştır.


Lakin çok geçmeden yine yaka ve kollarda başlayan renk değişimi kendini göstermiş babam tekrar başvurduğunda ise aldığı cevap 'bizim elimizden bişey gelmez' olmuştur. Desa mağazasından şiddetle şikayetçiyim. Böyle olacağını bilseydim daha kaliteli ve profesyonel bir mağazaya giderdim. Tüketici hakları mahkemesine kadar gideceğim.

Alper 97 Okunma

Cevaplar

  • Desa Temsilcisi28 Mart 2013

    Sayın İlgili Ürün kayıtlarınız tarafımızdan incelenmiştir. Ürünün özellikle yaka ve kol kısımlarında sürtünmeye bağlı olarak deformasyonların meydana geldiği tespit edilmiştir. Kullanıma bağlı meydana gelen bu durumda ilk gönderiminizde tarafımızdan bakım işlemi uygulanmıştır. Talep ettiğiniz taktirde; tekrar boyanması amacı ile merkezmize gönderebileceğinizi bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön