09 Nisan 2013 #1732817

Desa Ayağımı Vurdu!

4 Şubat 2013 tarihinde Desa'dan indirimde 120 tl' ye aldığım babeti bir kez giydim. Ayağımın her tarafını mahvetti. hem arkası vurdu, hem bütün ayak parmaklarım yara oldu. iade ya da değişiklik için Desa'ya gittim. incelemek için merkeze gönderdiler. 2 hafta sonra tamir edildi gelip alın diye aradılar beni.


Gittim dedim ki tamirlik bir şey yok bunda, değiştirmek istiyorum, ayaklarım mahvoldu. kalıba koyduk dediler. Ben o şekilde kabul etmedim. tekrar merkeze gitti ve sonuç aynı. Aradan tam 2 ay geçince ayakkabıyı bana iade ettiler. Yapabileceğimiz bir şey yok. ayakkabı sorunsuz dediler. hiç kullanmadığım bir babete bir sürü para ödedim. Şikayetçiyim.

Emel 62 Okunma

Cevaplar

  • Desa Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın Yetkili; İlgili ürün kayıtları tarafımızdan incelenerek değerlendirilmiştir. Tüm ürünlerimiz gibi ayakkabılarımız da servis verilerek satılan ürünlerdir. Bu nedenle servis esnasında ayakkabılarda rahatsızlık verecek bir kalıp hatası hissedilebilecek bir durumdur. Ürünün rahatlığı, ayakkabının kalıbı ile ayak arasındaki uyuma bağlı olabilecek bir durumdur. Yapılan inceleme sonucunda ürünün malzeme ve üretiminden kaynaklanan bir kusur ve kalıp hatası olmadığı, üründe ayağı rahatsız etmeye ve vurmaya sebep olabilecek yanlış bir materyalin kullanılmadığı tespit edilmiştir. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön