02 Temmuz 2016

Desa Vuran Ayakkabı İade Alınmadı!

Bir kere giymiş olduğum Desa marka ayakkabıyı, vurması ve büyük yaralar yapması sonucu iade etmek istedim. İnceleyeceklerini söylediler ve üründe herhangi bir ayıp olmadığı gerekçesiyle olumsuz yanıt verdiler. İkinci kez şikayette bulundum. Yine olumsuz yanıt aldım.

Olumsuz yanıt sonrası "Tüketici Hakem Heyeti Başkanlığı" na başvuruda bulundum. Desa' ya şikayetimi ikinci kez belirttiğim tarihte dahi 2 yıllık zaman aşımına uğramamasına rağmen bugün elime geçen belge ile zaman aşımına uğramış olduğunu ve herhangi bir hakkım bulunmadığını ilettiler.

Oysa ki; Ayakkabının alındığı tarih 12.12.2012, ürünün Desa' ya aynı şikayetten "ikinci kez" şikayet sebebi ile gönderilme tarihi 11.12.2014 (göründüğü üzere ikinci şikayette dahi zaman aşımına uğramamış). Üstelik ayakkabının sağ teki ile sol tekini karşılaştırdığınızda bariz bir şekilde görüyorsunuz hatayı.

Çağdaş 137 Okunma

Cevaplar

  • Desa Temsilcisi13 Temmuz 2016

    Sayın İlgili, İlgili ürün kayıtları mağazamız aracılığı ile kontrol edilmiştir. Üründe herhangi bir hata tespit edilmemiştir Değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır. Bilgilerinize sunarız. Desa Deri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön