Desa Ürüne Sahip Çıkmıyor.

Serdar K. |

Desa'dan aldığım deri ceket (mont) aşırı derecede sarktı ve gevşeme yapması sonucu bedeni şaşmış durumda, şuan deri ceketi kullanamıyorum, kollarının uzunluğu el içine kadar sarktığını dile getirdim ve iadesini, değişimini hatta tamirini bile talep etmeme rağmen Desa Müşteri hizmetlerine, aldığım cevap; deri yırtılması, fermuar bozulması veya düğme kopması durumlarında ücret karşılığı muadil renklerde parça değişim ve tadilat hizmeti olduklarını, ancak deri esnemesi ve gevşemesi durumuna yapacakları hiçbir şey olmadıklarını dile getirmekteler, buda demek oluyor ki Desa'dan aldığınız deri ürünlere dikkat edin, deri esneyebilir,gevşeyebilir, sarkabilir anlamına gelmektedir. İade talep etmekteyim.

Etiketler :

Bayi Personel Deri Ürün İade / Değişim Firma Tamir - Tadilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mayıs
  10:37

  Sayın İlgili;

  Ürünlerimizde 5 yıl garanti logosunun bulunmadığını bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla
  Desa Deri A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Yönetimi

 • Serdar K.
  20 Mayıs
  09:44

  kesinlikli bir daha tercih edeceğim ve önereceğim bir mağaza değildir.

 • Serdar K.
  14 Mayıs
  17:07

  Mart 2011 tarihinde aldım ürünü 3 yıllık bir ürün, ürünü satın alırken mağazalarınız ürünün 5 yıl garantisi olduğunu ve ürünlerin üstüne 5 YIL GARANTİ logosunu yapıştırıldığını sizlere hatırlatmak isterim, meydana gelen deformasyon kendiliğinden derinin sarkması kendini bırakıp gevşemesinden kaynaklanmaktadır, diğer taraftan sizlerin de zaten bahsettiğiniz üzere ürünlerinizin 2 yıldan sonra dağıldığını, kullanılamayacak hale geldiğini, hatta teknik tamiri mümkün olmayan hale geldiğini bilgilerimize sunduğunuzu tüm üyelerin görmesini temenni eder, mağazalarınızdan alışveriş yapmadan önce herkesin bu mesajları görmesini dilerim. Derinin tercih edilme sebebi daha uzun ömürlü olduklarındandır, başka bir markaya ait aldığım deri ceketim 6. yılı doldurmaktadır ancak sizlerin de bahsettiği üzere Desa nın ürünleri max. 2 yıl kullanılmaktadır o bilgi verilseydi bugün bu mesajı yazıyor olmaz 2. yıldan sonra çöpe atardım ceketi, umarım mesajım olabildiğince çok tüketiciye ulaşır.

 • 14 Mayıs
  16:07

  Sayın İlgili;

  Ürünlerimizde fatura ibrazı ile birlikte , fatura tarihinden itibaren 2 yıl içerisinde servis hizmeti vermekteyiz. 2 yılı aşan durumlarda ise; mümkün olması durumlarda tadilat hizmeti vermekteyiz.


  İlgili üründe meydana geldiği belirtilen deformasyonların üretimden kaynaklanmadığını ve 2 yılı aşan , teknik tamiri mümkün olmayan durumlarda işlem uygulanamadığını bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla
  Desa Deri A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Yönetimi