25 Mart 2013

Desa Ücret İadesi Gerçekleştirmiyor!

Geçen hafta Afyon Afium Desa Mağazası'nda beğendiğimiz ürünlerde defo olduğundan, mağaza bu ürünlerin defosuzunu getirteceğini söyledi. İlgili ürünlerin getirtilmesi için markaya güvenerek parasını peşinen verdiğimiz halde, gelen ürünler bir yana, ayırttığımız üründe bile sonrasında defo oluştuğunu gördük.

Dolayısıyla almaktan vazgeçtik ve Ücret iadesi talep ettik.Fakat Mağaza Müdürü, ücret iadesi yapmayacağını ve o ürünleri bu şekilde almak zorunda olduğumuz söyledi.Cayma hakkımız bulunduğunu ve tüketici hakları gereği para iadesi yapmak zorunda olduğunu belirttiğimizde ise mağazada bağırıp çağırarak şahsımızı küçük düşürdü. Desa biran önce gerekeni yapmalı ve paramızı iade etmelidir!!!

Ebru 232 Okunma

Cevaplar

  • Ebru'nun Teşekkür Mesajı04 Nisan 2013

    Ayrıca konuyla ilgili bana yardımcı olan Eskişehir Espark Desa Mağazasına ve orada Satış elemanı olarak görev yapan Ahmet Coşkun'a teşekkür ederim.

  • Ebru04 Nisan 2013

    Desa müşteri hizmetlerinin konuyu inceleme ve değerlendirme sürecine hayran kaldım. Müşteriyi hiç dinlemeden, mağazayla iletişime geçip karar alıyorlar, müşteri memnuniyetini hiçe sayıyorlar. Mağazada 9 adet ürün olduğundan bahsedilmiş. Hiçbir firma mağazasında aynı ürünün aynı bedeninden bu kadar sayıda ürün bulundurmaz. Demek ki sattıkları ürün defolu ki, başka mağazalardan ürün getirmişler. Ama görülüyor ki tüketici hakları gereği(4.madde) müşterinin iade talebini dikkate almamışlar. Küçük hesaplar yapıyorlar, ama müşteri kaybettiklerinin farkında değiller.

  • Desa Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın İlgili; Konu tarafımızdan incelenerek değerlendirilmiştir. Müşterimiz adına 9 adet ürün mağazamızda bulunmaktadır. İlgili ürünlerde defo ve ayıp bulunmaması nedeni ile ücret iadesinin kabul edilemediğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön