05 Ağustos 2014

Desa Sattığı Ürünün Arkasında Durmadı!

2014 Şubat ayında %50 indirimden 599 tl aldığım faturalı deri ceket ilk kullanımdan itibaren yaka ve kollarında renk değişimine uğradı toplamda 5 kere giyemedim. 5 ay sonra aldığım yere götürdüğümde sorunun bizden kaynaklandığını terden dolayı olduğunu belirttiler.

Bunun üzerine ancak geri gönderip tekrar temizleteceklerini çıkmaması durumunda eğer ellerinde yaka varsa sadece yakayı değiştirip parasının bizim ödememiz gerektiğini söylediler. Madem böyle bir sıkıntı var alırken neden belirtilmedi, terden dolayı renk değişimi yapabilir diye, ikincisi diğer deri mont satan firmalar 1 sene içerisinde ürünü değiştirirken bu firma malının arkasında durmamıştır, değiştirmemiştir.

Kadir 1.358 Okunma

Cevaplar

  • Desa Temsilcisi15 Ağustos 2014

    Sayın Yetkili; Yapılan inceleme sonucunda daha öncede belirtildiği üzere; ürünün yaka kısmında kullanım koşullarına bağlı olarak deride deformasyonun meydana geldiği görülmekte olup, müşteri memnuniyeti politikamız gereği ücret tahsilatının yapılmadığını bilgilerinizen sunarız. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş. Müşteri İLişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön