Desa Personeli Yardımcı Olmadı.

Arzu K. |

09.05 Olivium Desa'dan eşim kendine ve bana deri ceket almış. Denedim model bol geldi. Çantasına geri koydum. Sonra çantanın içini ıslak gördüm ve sağ kolu 20 cm kadar ıslanmış, kurudu ama leke kaldı. Olivium'daki bay ve bayan arkadaşlar düzgün konuşup yardımcı oldular. Form doldurup merkeze gönderdiler.

Zaten satın alma aşamasında ''Yerli imalat kolda zamanla yıpranma falan olur ise tadilatı olur'' şeklinde satılmış. Bedeni burada ölçü alır hallederiz dediler. Ücret neyse veririz dedik merkez ararlar dedi. Sonra S*** Hanımmış aradı. Aynı deriden olmadığını aynen geri göndereceğini söyledi. Kabul etmedim tabiki. Mecburiyetimiz yok dedi. Kanunen de yok dedi. Anlaşılan o ki insani olarak da Desa'nın mecburiyeti yok.

Etiketler :

Deri Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arzu K.
  20 Mart
  10:47

  Kişi alışveriş yaparken beklentisi doğrultusunda firma ve ücret seçimini yapar.Beklentimi yüksek tutmuşum anlaşılan Desa için.Ama hata bende diye düşünüyorum firmayı düzgün algılayamamışız.Keşke almadan önce. Şikayet Var'ı okusaymışız.
  Müşteri menuniyeti diye söze başlayıp arkasını getiremiyorlarmış..Neyse Desa ;sizinle daha fazla vakit kaybedemeyeceğim.

 • Arzu K.
  18 Mart
  16:02

  Sn. Yetkili;
  Ben zaten parça değişimini istedim olamaz dendi,ısrarla değişsin dediğimde 3-4 ton fark eder dendi.
  Su lekesi bile daha az farkedilir bu durumda.
  Sizce bu müsteri memnuniyeti sağlar mı.
  Su lekesi olan kol kısmı rahatsız ediyorken 3 ton farkeden deri yamalı gibi olmaz mı?
  Sezonunda alınmış bir DESA deri montun tadilatı,hakkıyla yapılamıyor ve bana yamalı mont teklif ediliyor.Bu mudur müşteri menuniyeti?....Gerçekten bu mudur?İnanmak çoookkk güç:)

 • 18 Mart
  13:40

  Sayın Yetkili,

  Yapılan inceleme sonucunda hatasız olarak müşterimize teslim edilen ürünün kol kısmında lekelenme ile tarafımıza getirimi sağlanmıştır.

  Ürünün müşterimizde olduğu sırada kol kısmının doğrudan çok yoğun su ile teması sonucunda üründe lekenlenme meydana gelmiştir. Bu durumunun tarafımızdan kaynaklanmadığını, sayın müşterimiz tarafınıdan meydana geldiğini bildirmek isteriz.

  Müşteri memnuniyeti politikamız gereği, talep edildiği takdirde uygun muadil deri parçası ile (ton farkı olabilir) tadilatının yapılabileceğini bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,
  Desa Deri A.Ş.