06 Mayıs 2013

Desa Onarım Ve Değişim Yapılmaması!

23/11/2013 günü İzmir Optimum DESA mağazasından bir çanta aldım. Çantayı almamdan 3 ay sonra çantanın kenarındaki deriler soyulmaya başladı. İç astarı yırtıldı. Sapındaki derilerin dikişlerinde açılmalar oluştu. 21/03/2013 günü çantayı mağazaya götürüp onarımlarının yapılmasını talep ettim.

10 gün sonra firma çantayı sadece astarı dikilmiş olarak gönderdi. Sapların yan ve alt kısımların tamirinin mümkün olmadığı belirtildi. Müşteri temsilcisiyle görüştüğümde onarımı yapamadıklarını kullanım hatası olduğu için ürün değişimi yapamayacaklarını belirttiler. Çantamın görüntüsü çok çirkin olduğu için aldığım ürünü kullanamıyorum. DESA firmasının mağduriyetimi gidermesini talep ediyorum.

Sevinç 55 Okunma

Cevaplar

  • Desa Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, İlgili ürün kayıtların tarafımızdan tekrar incelenip değerlendirilmiştir. Yapılan inceleme sonucunda ürünün malzeme ve üretiminden kaynaklanan bir kusur olmadığı, ürünün satın alınması ve bize gelmesi sırasında geçen belirli bir süre zarfında kullanılması sonucu, ürünün yan sap ve alt kenar kısımlarında kullanıma bağlı olarak sürtünme sonucunde deride deformasyonun meydana geldiği tespit edilmiş olup, iç astar tadilatı yapılmıştır. Kullanıma bağlı oluşan bu durumda, teknik açıdan ürünün tadilatının ve değişiminin mümkün olmadığını tekarra bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön