30 Mart 2013

Desa Numarası Olmayan Ürünü İade Almıyor!

28.03.2013 tarihinde starcıty Desa mağazasından 3 çift ayakkabı aldım. Ayakkabılardan birinin nosu aldığım kişiye küçük geldiği için,1 gün sonra değiştirmeye gittim ancak istediğim nonun olmadığını söylediklerinde iade talebinde bulundum ancak sadece aynı gün içerisinde iade aldıklarını söylediler.

Tüketici hakkım olan 7 günlük süre içerisinde iade hakkım olduğunu söylediğim halde. Konunu bildiklerini ama şirket politikasına göre iade olmadığı cevabını aldım.şirket nasıl olur da kanunu uygulamaz.

Gözde 53 Okunma

Cevaplar

  • Gözde 16 Nisan 2013

    Israrım ve mağaza çalışanlarının olumsuz tavırları karşısında iade talebimi onayladılar. Ürünü iade edeli 16 gün olmasına rağmen hala beklemekteyim aradığımda ancak 1 hafta içinde cevabını aldım. İşlemler çok yavaş işliyor. Yinede işlemimi yaptığım için şanslının teşekkürler.

  • Desa Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın İlgili; Satın alınan üründe herhangi bir ayıp olmaması nedei ile iade alınamadığını ancak; ilgili ürün değerinde 1 yıl tüm Desa mağazalarında geçerli olan ''alacak çeki'' nin tarafımızdan verilebileceğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön