Desa Müşteri Memnuniyetsizliği!

Burcu E. |

Forum Mersin Desa mağazasından geçen yıl 300 küsur TL ödeyerek çizme aldım. Çizme inanılmaz genişledi. Götürdüm ve incelemeye gönderdiler 1 aydan fazla beklettiler zaten o kış hiç giyinemeden geçti. Güya daraltma yapmışlar ama hiçbir şey anlamadım bu kış 1 kere giyindim. O kadar çirkin duruyordu ki ayağımda geniş olduğu için ve hemen kenarlarından soyunmalar renk atmaları başladı.

Tekrar götürdüm yine gönderdiler ve 35 iş gününü geçmesine rağmen bana dönüş yapılmadı. Bugün mağazaya gittim çok uzun zaman olmasına rağmen dönüş yapmadınız dedim. Biz sizi aradık açmadınız dediler. Aramadıklarına emindim. Eski aramaların hepsini açtım ve gösterdim buna rağmen aradıklarımı iddia ederek beni yalancılıkla itham etti!

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Firma Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcu E.
  26 Ocak
  15:37

  Yalancı durumuna düşürdüler. Tavırları davranışları o kadar çirkinleşti ki neye uğradığımı şaşırdım. Bana verdikleri fişi geri istedim ve tüketici haklarına başvuracağımı söyledim. Fişi vermemek için direttiler çünkü kendi hataları olduğunun farkındaydılar. Fişi zar zor aldım ve en kısa zamanda tüketici haklarına başvuracağım. Bu kadar korkunç elemanlar bu kadar berbat bir firma olamaz. Asla gitmeyin.

 • Burcu E.
  26 Ocak
  10:09

  Görüşme sağladılar evet ama sırf görüşmüş olmak için! Ortada hiçbir çözüm yok!

 • 25 Ocak
  09:19

  Sayın Yetkili,

  Müşterimizle görüşme sağlanmıştır.

  Bilgilerinize sunarız

  Saygılarımızla
  Desa Deri A.Ş