Desa Kusurlu Ürün ve İlgisiz Personel.

Ömür S. |

2013 Mart ayında sezon sonu indirimiyle Bursa Korupark Desa'dan aldığım çizmenin topuk lastiği 3-4 giyimden sonra düştü. Ürün çok yeni olduğundan mağazada değişim talep ettim ancak ürün tadilatla döndü. Birkaç giyimden sonra topuk lastiği tekrar düştü. Tekrar tadilat yapıldı. Ancak topuk kısımları şiddetli ağrı yapmaya başladı ve teklerden birinin derisi çatladı.

Bu kadar sorundan sonra yine değişim talep ettim ancak ürün tadilatla döndü. Personel sürekli "Biz bilmeyiz, bir şey diyemeyiz, derken müşteri hizmetleri de çözüm üretmiyor. Ayrıca verilen tamir fişine ben imza attıktan sonra benim bilgim dışında tamir ücreti ve tadilat nedeniyle eskimeyi kabul ediyorum kutuları işaretlenmiş.

Etiketler :

Bayi Personel Deri Ürün İade / Değişim Firma Tamir - Tadilat Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömür S.
  04 Ocak
  19:22

  Desa sorunuma çözümü hala tadilat olarak buluyor. Ayrıca şatış elemanlarının tadilat fişine benim bilgim olmadan tamir ücreti ve eskimeyi kabul ediyorum seçeneklerini işaretlemelerine de bir açıklama yapmamıştır. Tüketici Hakları Derneğine başvurumu yapacağım.

 • 02 Ocak
  12:29

  Sayın İLGILI
  Ürünün teknik olarak tadilatının mümkün oldugunu bilgilerize sunarız.
  saygılarımızla
  Desa Deri A.Ş
  MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ

 • Ömür S.
  26 Aralık
  09:04

  Firma şikayetime ilişkin hiçbir çözüm üretmemiştir. "Haklısınız" avutmasından sonra verdiği tek bilgi "Departman müdürlerimiz böyle karar vermişlerdir" oldu. Benim sorunum hala çözülebilmiş değildir.