09 Nisan 2013

Desa Kullanılmamış Ürününe Sahip Çıkmıyor!

09/03/2013 tarihinde annemize aldığımız ayakkabı, evde denenip ayağa vurması nedeni Cepa mağazasına götürdük.Ayakkabının yürüyüşümüzü olumsuz etkilediğini söyleyerek iadesini istedik ve mağaza yetkilisi servise gönderilmesi gerektiğini söyledi.Servisten gelen cevabın aynısını burada şikayetvar da onlarca kez gördüğüm cevap olan "ayakkabıda sağlığı olumsuz etkileyecek bir şey olmadığını, kişinin ayağının problemli olduğunu söylüyor".

Fazla münakaşaya girmemek adına, değişim istedik, zaten 30 günlük yasal süremiz henüz dolmamıştı. Mağaza yetkilisi Üstünde etikleri bile duran ürünün kullanılmış olduğunu iddia ederek değiştirmedi.Bakalım Çankaya Kaymakamlık Hakem Heyeti bu konuda ne karar verir.

İlker 86 Okunma

Cevaplar

  • İlker11 Nisan 2013

    Evet aynen dediğim gibi, kusurlu olan kullanıcının ayağıdır. İyi ki varsın DESA... Sizden bir çözüm beklemiyorum. Sağlıksız ayakkabıyı alarak biz kullanıcılar hata ettik.

  • Desa Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, İlgili ürün kayıtları tarafımızdan tekrar incelenerek değerlendirilmiştir. Ayakkabı, devamlı hareket gören ve ayağınızla birlikte yaşayan doğal bir üründür. Ayağı saran ve anatomik yapıya göre ayağın şeklini alan bir üründür. Tüm ürünlerimiz gibi ayakkabılarımız da servis verilerek satılan ürünlerdir. Bu nedenle servis esnasında ürünlerde rahatsızlık verecek bir kalıp hatası hissedilebilecek bir durumdur. Ürünün rahatlığı, ürünün kalıbı ile ayak arasındaki uyuma bağlı olabilecek bir durumdur. Yapılan inceleme sonucunda ürünün malzeme ve üretiminden kaynaklanan bir kusur ve kalıp hatası olmadığı, üründe ayağı rahatsız etmeye sebep olabilecek yanlış bir materyalin kullanılmadığı tespit edilmiştir. Saygılarımızla, Desa Deri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön