01 Nisan 2013

Desa Koyu Kahve Rengi Deri Ceketin Rengi Açıldı!

Ömür boyu garantili diye satıldığı için özellikle gidip Desa'dan aldığım deri ceketim ile ilgili Tepe Nautilus'daki Desa mağazasına daha önce yırtık için Ç.K. adına tadilat işlemi yaptırdım. Daha sonra rengin açılması için gittiğimde 2 yılı geçtiğinden dolayı işlem için alamayacaklarını belirttiler.

Ömür boyu garantili diye satılan ürünü daha sonra alınan karar ile 2 yıl garantili olarak belirlenmesi tutarsızlık ve müşteriyi yanıltmadır. Eğer böyle bir karar alındıysa, karardan sonra ki satışlar için geçerli olması gerekmektedir. Şu an Desa benim için kötü bir izlenim edinmiştir.

Çağdaş 92 Okunma

Cevaplar

 • Çağdaş 27 Temmuz 2013

  5 sene önce ürünlerinizi ömür boyu garantili sloganıyla satıyor muydunuz? Cevap bekliyorum.

 • Çağdaş 07 Haziran 2013

  Şu an ürünlerinize 2 yıl garanti veriyorsanız, ömür boyu garantili vaadi ile sattığınız ürünlerin arkasında durunuz.

 • Çağdaş 02 Nisan 2013

  Şİkayetimi detaylı okursanız, ürün bana ömür boyu garantili diye satıldı. 1563866 nolu şikayette de belirtildiği gibi ömür boyu garantili olayı sadece bir kandırmadan ibaret.

 • Desa Temsilcisi02 Nisan 2013

  Sayın İlgili; Ürünlerimizde ömür boyu garantimiz bulunmamaktadır. 2 yıl içerisinde teknik servis hizmeti vermekteyiz. 2 yılı aşan durumlarda ise; ürün tadilatının mümkün olması durumunda ücret karşılığında yardımcı olunmaktadır. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön