11 Aralık 2014

Desa Kalitesiz Terlik!

Ağustos ayında girmiş olduğum Desa mağazasından, çalışan bayanın yoğun ısrar ve övgüleri ile terlik satın aldım 50 TL'ye. Çok memnun kalacağımı ve kullanımının çok rahat olduğunu belirtti. Üzeri taşlarla süslü bir terlik idi. Daha ilk günden bir bir taşlar düşmeye başladı. 7 gün içinde üzerinde taş falan kalmamıştı neredeyse. Ve kesinlikle kullanılan kaplama kumaş çok kalitesizdi, kullanımı rahat olmayan bir terlikle mecburi bir hafta takıldım. Tatil dönüşü, terliği mağazaya götürdüm. Merkeze gönderdiler evraklar ile 1 ay sonra, merkezden gelen cevap; Elimizde taş stoğu kalmamış. Terlik aynen iade. Böyle bir yaklaşım çarşı esnafında bile olmaz. Kalite ve markaya güvenmeyin derim.

Zehra 442 Okunma

Cevaplar

  • Zehra02 Ocak 2015

    Daha 1.! Günde taşların düşüyor olması gerçekten kullanım hatasidir evet! Lütfen, ürün satışlarınızda, terlik kullanım klavuzunu pakete eklemeyi unutmayın Desa yetkilileri. Kalitenize! Bu yakışır:)

  • Desa Temsilcisi02 Ocak 2015

    Sayın ilgili Üründe kullanım koşullarına bağlı olarak deformasyon olduğu tespit edilmiştir.Üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş Müşteri İlişkileri Yönetimi

  • Zehra25 Aralık 2014

    Detayli bilgi vermek mi? :)) Arayıp sadece konuyu birde telefonda dinlemek isteriz dediler,yazdiklarimin aynını anlattim.Sonuç mu , [Desa 'dan bahsediyoruz lütfen] --" peki efendim iyi günler diliyoruz, Desa'yi tercih edeceğiniz güzel günlerde. " Şaka gibi , ama kamerayi henüz görebilmiş değilim .. Saygilarimla. :) Desa'siz günlerde.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön