Desa Kalitesiz Terlik!

Zehra Berna A. |

Ağustos ayında girmiş olduğum Desa mağazasından, çalışan bayanın yoğun ısrar ve övgüleri ile terlik satın aldım 50 TL'ye. Çok memnun kalacağımı ve kullanımının çok rahat olduğunu belirtti. Üzeri taşlarla süslü bir terlik idi. Daha ilk günden bir bir taşlar düşmeye başladı. 7 gün içinde üzerinde taş falan kalmamıştı neredeyse. Ve kesinlikle kullanılan kaplama kumaş çok kalitesizdi, kullanımı rahat olmayan bir terlikle mecburi bir hafta takıldım. Tatil dönüşü, terliği mağazaya götürdüm. Merkeze gönderdiler evraklar ile 1 ay sonra, merkezden gelen cevap; Elimizde taş stoğu kalmamış. Terlik aynen iade. Böyle bir yaklaşım çarşı esnafında bile olmaz. Kalite ve markaya güvenmeyin derim.

Etiketler :

Düğme - Fermuar - Toka Firma Tamir - Tadilat Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zehra Berna A.
  02 Ocak
  11:02

  Daha 1.! Günde taşların düşüyor olması gerçekten kullanım hatasidir evet! Lütfen, ürün satışlarınızda, terlik kullanım klavuzunu pakete eklemeyi unutmayın Desa yetkilileri. Kalitenize! Bu yakışır:)

 • 02 Ocak
  10:54

  Sayın ilgili
  Üründe kullanım koşullarına bağlı olarak deformasyon olduğu tespit edilmiştir.Üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz.
  Saygılarımızla
  Desa Deri A.Ş
  Müşteri İlişkileri Yönetimi

 • Zehra Berna A.
  25 Aralık
  13:31

  Detayli bilgi vermek mi? :)) Arayıp sadece konuyu birde telefonda dinlemek isteriz dediler,yazdiklarimin aynını anlattim.Sonuç mu , [Desa 'dan bahsediyoruz lütfen] --" peki efendim iyi günler diliyoruz, Desa'yi tercih edeceğiniz güzel günlerde. " Şaka gibi , ama kamerayi henüz görebilmiş değilim .. Saygilarimla. :) Desa'siz günlerde.