18 Mayıs 2016

Desa İnceleme Zamanından Daha Fazla Bekletme!

İzmir Agora AVM Desa mağazasına 02.04.2016 tarihinde incelemeye gitmesi için ürünümü vermiştim. 08.05.2016 tarihinde mağazayı arayıp sorduğumda ürünün kargoda olduğunu ve 2 güne mağazaya ulaşır diye bilgi verdiler. Ancak 15.05.2016 tarihinde mağazaya gittiğimde doğru düzgün bakmadan bana ürünün gelmediğini ve hala kargoda olduğunu hatta kargo şirketinin grevde olduğunu onlarlık bir durum olmadığını hatta merkezi aramam gerektiğini söylediler.

18.05.2016 tarihinde merkezi aradığımda bana ürünün mağazada olduğunu bildirdiler ve aynı tarihte mağazadan aranıp ürünün ellerinde olduğunu ama yanlış bilgi verdiklerini söylediler. Ancak 21 iş günü inceleme süresi olan zamanda değil de 33 iş günü sonra benim şikayetim üzerine geri dönüş yaptıklarından ve mağduriyetten dolayı Agora AVM Desa mağazasını ilgisizliklerinden ve markanın kurumsal yapısına zarar vermelerinden ötürü şikayet ediyorum.

Begüm 193 Okunma

Cevaplar

  • Desa Temsilcisi30 Mayıs 2016

    Sayın İlgili, Merhaba; Öncelikli olarak karşılaşmış olduğunuz süreç adına özür dileriz. Gerekli tedbirlerin ve uyarıların yapılacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön