Desa İade İstiyoruz.

Öner Y. |

31.12.14'de Korupark Desa'dan ihtiyaçtan dolayı aldığımız botun siyah ve kahverengi olanı vardı, satıcıların söylediklerine göre bir numara büyüğü yalnızca kahverengi olanda vardı. Biz olmazsa en kötü onunla değiştiririz diyerek siyah ve 43 numara aldık. Bot küçük gelince değiştirmek için 1.1.15'de Desa'ya gittik. Bu sefer 44 numara kahverengi de yok dediler. Eyvallah ettik. Dedik ya ihtiyaçtan alıyoruz, bot lazım, yenisini getirmeleri bir hafta sürecek diye iade edelim dedik, iade almıyorlarmış, hem de bu devirde, hem de hiçbir uyarı yapmadan satmalarına, fişe rağmen, giymedik bile. Müşteri hizmetlerini aradık, sayın A** ile görüştük, tek söylediği "anlattığım gibi para iadesi yapmıyoruz".

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Öner Y.
  02 Şubat
  10:59

  yalan. Tam bir yalancısınız. Hangi İlişki yöneticisi iletişime geçmiş, Desa Deri tam bir yalanmış. Böyle bir iletişim geçmedi aramızda, sadece kesinlikle iade alınamayacağından bahsettiler, zaten değişim isteyen olmadı.

 • Öner Y.
  05 Ocak
  17:49

  Ben iade etmekten bahsediyorum, ürünü halen değiştirmedim, mümkünse iadesini istiyorum. Yapar mısınız?

 • 05 Ocak
  17:43

  Sayın ilgili

  Müşterımizin talep etttiği ürün siparişi getittırılmıstır.Konu hakkında müşterımize bilgi verilmiş olup değişimi sağlanacaktır.Bilginize sunarım.
  Saygılarımla
  Desa Deri A.Ş
  Müşteri İlişkileri Yönetimi