04 Mart 2013

Desa Deri Diye Satılan Kemer İmitasyon Çıktı!

İzmir Optimum AVM'deki Desa mağazasından aldığım ve kaliteli bir deri kemer fiyatına satılan kemer imitasyon çıktı. Böyle bir şeyle ilk kez karşılaşıyorum, çünkü normalde deri olan bir kemerde kesinlikle çatlama ve yarılma benzeri arızalar olmaz, yıllarca kullanılsa bile. Zira daha önce T****' dan almış olduğum ve yıllardır kullandığım bir çok deri kemerim var hala sapasağlamlar.

Desa'dan aldığım ürün çift taraflı kullanım amacıyla imal edilmiş bir tarafı kahverengi diğer tarafı siyah olan ve kemer tokası istenilen renk tarafının kullanılabilmesi için dönebilen bir kemerdi. Ancak kemeri kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra kahverengi olan tarafında çatlama ve yarılmalar oluştu.

Akif 291 Okunma

Cevaplar

  • Akif 08 Mart 2013

    Ürünü inceleme için ilk verdiğimde olumsuz sonuçlanmıştı ve kullanıcı kaynaklı denilip geçiştirilmişti. Ancak Şikayetim burada yayınlandıktan sonra çözüme yönelik bir netice alabildim. Şikaayetvar.com ailesine sorunun çözümüne aracı oldukları için teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca Desa firmasına da -her ne kadar çözüm için gecikilse de- teşekkür ediyorum.

  • Desa Temsilcisi06 Mart 2013

    Sayın İlgili; Müşterimiz ile görüşülmüştüri Problemin çözümüne yönelik yardımcı olunacaktır. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön