17 Nisan 2013

Desa Deri Ayakkabının Kalite Sorunu!

Desa Deri'den 1 Nisan 2013 tarihinde saat 18. 00'de alıp, mağazadan ayağıma giyerek çıktığım ayakkabıyı, 2 gün sonra tekrar giymek istediğimde 1 numaradan daha fazla genişlemiş olduğunu görerek ve bir kere daha giymeyerek mağazaya götürdüm. Sezonluk nubuk olduğunu düşündüğüm ayakkabının 15 günlük incelenme için İstanbul'a gönderilmesi gerektiği söylendi.

Bu durumda ayakkabının herhangi bir daraltma işlemine tabi tutulmamasını ve eğer 1 numara küçüğü verilmeyecekse iadesinin alınmasını talep ettim. 16 Nisan'da geri gelen siyah ayakkabının tabanına, son derece acemi bir tarzda beyaz bir kat görünecek şekilde bir taban yerleştirilmişti ve hala büyüktü. Tüketici haklarına başvurmak zorunda kaldım.

Sibel 256 Okunma

Cevaplar

  • Desa Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, İlgili ürün kayıtları tarafımızdan tekrar incelenerek değerlendirilmiştir. Yapılan inceleme sonucuna göre üründe üretimden kaynaklanan bir probleme rastlanılmamış olup, müşterimizin şikayeti doğrultusunda ürüne daraltma işlemi uygulanmıştır. Saygılarımızla, Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön