Desa Deforme Olan Çantayı Kabul Etmedi.

Arzu C. |

Piyasadaki çantaların 10 katı para vererek aldığım Desa deri olan çantamın sapları çok kısa bir kullanımdan sonra çok kötü bir şekilde deforme olmuş ve çanta şuan kullanılamaz durumdadır. Yaşadığım şehirde mağazaları bulunmadığından çantayı hemen götüremedim ve götürdüğümde garanti süresi dolmuş cevabı aldım.

Firmalarının processleri bu şekildeymiş! Madem ki verilen cevap bu şekilde, bende bir müşteri olarak 'process'i bu şekilde olan bir firmanın ürünü bir daha asla diyorum! Firmaya teşekkürlerimi sunuyorum!

Etiketler :

Deri Garanti Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arzu C.
  22 Ekim
  16:10

  Firma verdiği cevapla kalitesini ikinci kez gözümden düşürmüştür! Mağazaya gittiğimde tarafıma kesinlikle bu şekilde cevap verilmemiştir.Mağaza çalışanlarının cevapları 'Merkezden kesin olarak talimat aldık,2 yılı geçmiş ürünleri kesinlikle teslim alamıyoruz.Merkezle görüşmeniz gerekiyor.Görüşmeden sonra merkez bize ürünü teslim alın derse,ancak o şekilde alabiliriz ürününüzü.' şeklinde idi. Merkez yetkilisi Semra Hanım ile yaptığım telefon konuşmasında,Sayın ilgilinin ürünü görme olanağı olmadığına göre,firmanın verdiği cevabın herhangi bir doğruluğu ve inandırıcılığı da yoktur!! Aldığım cevap net bir şekilde: Hiç bir şekilde yardımcı olamayacaklarıdır!!

 • 22 Ekim
  11:26

  Sayın İlgili

  Merhaba;

  Yaklaşık 4 yıl önce satın alınmış olan ürünün ilgili mağazamıza götürüldüğünde , mağaza personellerimiz tarafından kontrolü yapılmış olup, teknik tadilatının da mümkün olmaması sebebi ile hizmet verilemediğini bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla
  Desa Deri A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Yönetimi