23 Nisan 2013

Desa Çantadaki Leke Çıkmadı!

Desa 'dan geçen sene aldığım çantayı çok kullanmamama rağmen iç tarafında giysi ile temas eden kısmında bir renklenme oldu. Küçük bir bölümünü silmek istedim ancak çıkmayacağı anlaşıldığından mağazaya incelenmek üzere geri verdim. Bir süre sonra , üzerinde hiç açıklayıcı olmayan tek bir cümle ile nezaketsiz bir şekilde herhangi bir tadilat yapılmadan geri gönderildiğini gördüm. Üründe tadilat edilmeyecek bir durum söz konusu değil, ayrıca bu durumlarda tüketiciye hitaben ayrıntılı bir ilgi yazısı beklerdim ancak bu da yapılmamış. Desa yı satış sonrası serviste yetersiz bulduğumu üzülerek belirtmek durumundayım.

Leyla 35 Okunma

Cevaplar

  • Leyla 26 Temmuz 2013

    Çantanin sapları da kisa sürede deformasyona uradi.Renginden geçtim.Çantalarımı hor kullana biri degilim ama çantanın elle tutulur yanı kalmadi.

  • Desa Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın İlgili Merhaba; Çantalarda giysi ile sürtünme kaynaklı oluşan lekelenmelerin teknik olarak temizliği mümkün değildir. Bu nedenle kullanıma bağlı oluşan bu lekelenme sonucu ürün tadilatı yönünde hizmet verilemediğini üzülerek bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

  • Leyla 26 Nisan 2013

    Şikayet bildiriminden sonra herhangi bir arama henüz yapılmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön