01 Nisan 2013

Desa Ayakkabının Sağ Teki Sol Tekinden Küçük!

8. 3. 2013 Tarihinde kapımın önünden ayakk. çalındığı için ertesi günü Desa Natilus şubesinden bir ayakkabı aldım. Alırken sağ tekinin dar olduğunu hissettim. Görevli çorabımın kalın olduğunu ayrıca giydikçe esneyerek düzeleceğini söyledi. Aradan 1 hafta geçti ve normal olan sol teki esneyip daha rahat olurken zaten dar olan sağ teki aynen kaldı.

Ürünü defolu olduğu için mağazaya götürdüm. Buna biz karar veremeyiz deyip merkeze gönderdiler. İki hafta sonra arayıp ayakk. iç astarları değiştirilmiştir dediler. 1 haftalık ayakkabı tamir olur mu dedim ayakk. defolu değildir sizin kullanabilirliğiniz açısından astarları değişmiştir dediler. Bu ikisi arasında fark yok. Defolu değilse söyler geri gönderirsin.

Bilal 283 Okunma

Cevaplar

  • Bilal 02 Nisan 2013

    Desa aynı şeyleri tekrar edip duruyor.Şayet her iki ayakkabıda sıksaydı firma sonuna kadar haklı olurdu.Şikayetin başlığını okumadan cevap yazıyorlar. Ayrıca deneme esnasında satıcının söylediklerini yazdım.Telefondaki görevli bana şunu söylüyor: satıcı arkadaşımız kendi yorumunu yapmıştır, sonuçta ayakkabıyı deneyen sizsiniz.Bu ne demek?Satıcı ürünü satmak için istediği yalanı söyler, bunlara inanmamak sizin yükümlülüğünüzdür. Desa gibi büyük bir firmanın üç kuruşluk bir şey için beni mağdur etmesine çok üzüldüm.Hakkımı sonuna kadar arayacağım.Tüketici hakları hakem heyetine başvuracağım. Benim yaşadığım mağduriyeti başkalarının yaşamamasını temenni ediyorum.

  • Desa Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın İlgili; Bildiğiniz üzere ; ayakkabı, devamlı hareket gören ve ayağınızla birlikte yaşayan doğal bir üründür. Ayağı saran ve anatomik yapıya göre ayağın şeklini alan bir üründür. Tüm ürünlerimiz gibi ayakkabılarımız da servis verilerek satılan ürünlerdir. Bu nedenle servis esnasında ayakkabılarda rahatsızlık verecek bir kalıp hatası hissedilebilecek bir durumdur. Ürünün rahatlığı, ayakkabının kalıbı ile ayak arasındaki uyuma bağlı olabilecek bir durumdur. Yapılan inceleme sonucunda ürünün malzeme ve üretiminden kaynaklanan bir kusur ve kalıp hatası olmadığı, üründe ayağı rahatsız etmeye ve sıkmaya sebep olabilecek yanlış bir materyalin kullanılmadığı tespit edilmiştir. Bu durum yanlış numara tercih edilmesi ile igilidir. Müşteri memnuniyeti politikamız gereği; ürünün müşterimizin ayağına uyum sağlamasına yardımcı olmakamacı ile; iç astarda inceltme işlemi uygulanarak yardımcı olunmaya çalışılmıştır. Ürün üretiminde hata olmadığını ve bu nedenle ürün değişiminin mümkün olmadığını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön