17 Nisan 2013

Desa Ayakkabı Ses Çıkarıyor!

10.03.2013 tarihli fatura ile Bursa anatoum desa Mağazası'ndan çok beğenerek söz konusu ayakkabıyı aldım ilk giyişimde ses çıkardığını fark edip 04.04.2013 tarihinde aldığım mağazaya götürüm. Şikayetimi anlatım, ürünü iade fişi ile birlikte ürünü fabrikaya gönderdiler.

Ürün inceleyip bize dönüldüğünde ayakkabıda bir hata olmadığını belirtip iade kabul etmediler yürürken hem kullanan kişiyi hem de çevreyi rahatsız eden sesi doğal kabul ettiler. Hem beğendiğim ve markasına güvendiğim kullanmadığım rahatsız edici ayakkabı konusunda mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz.

Ayla 48 Okunma

Cevaplar

  • Desa Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, İlgili ürün kayıtları tarafımızdan incelenerek tekrar değerlendirilmiştir. Ayakkabı, devamlı hareket gören ve ayağınızla birlikte yaşayan doğal bir üründür. Ayağı saran ve anatomik yapıya göre ayağın şeklini alan bir üründür. Tüm ürünlerimiz gibi ayakkabılarımız da servis verilerek satılan ürünlerdir. Bu nedenle servis esnasında ürünlerde rahatsızlık verecek bir kalıp hatası hissedilebilecek bir durumdur. Ürünün rahatlığı, ürünün kalıbı ile ayak arasındaki uyuma bağlı olabilecek bir durumdur. Yapılan inceleme sonucunda ürünün malzeme ve üretiminden kaynaklanan bir kusur ve kalıp hatası olmadığı, üründe ses çıkarmaya sebep olabilecek yanlış bir materyalin kullanılmadığı tespit edilmiştir.Bu nedenle ürün değişimi konusunda tarafınıza yardımcı olamayacağımızı bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Desa Deri A.Ş. Müşteri ilişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön