19 Nisan 2013

Desa Aldığım Ayakkabılardan Sol Tek Vuruyor!

4 ay önce Desa mağazasından 2 adet ayakkabı aldım. Ayakkabılarda birinden oldukça memnunum. Ancak diğer ayakkabının sol teki giydiğim gün ayağımı vurdu ve ciddi yara yaptı. Bunun üzerine mağazaya götürdüm, ve bana 15 gün sonra yapıldığını söyleyip verdiler. Ancak yine olmamıştı bu defa İstanbul'a gönderdiler orada da 15 gün kaldı tekrar geldi yine olmamıştı.

Yine gönderdim yine aynı şekilde geldi. Buna daha yapacak bir şeyleri olmadığını söylediler. Daha önce sürekli ayakkabı aldığım bir yer olan Desadan ilk defa bu kadar şikayetçi oluyorum. Neden ilgilenilmiyor? Bir sorun olduğu apaçık ortada. Üstelik değişmesini de istemediğim bir ayakkabı beğenerek aldım. Ancak giyemiyorum. Şikayetçiyim.

Fuat 57 Okunma

Cevaplar

  • Desa Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, İlgili ürün kayıtları tarafımızdan incelenip, değerlendirilmiştir. Ayakkabı, devamlı hareket gören ve ayağınızla birlikte yaşayan,ayağı saran ve anatomik yapıya göre ayağın şeklini alan bir üründür. Tüm ürünlerimiz gibi ayakkabılarımız da servis verilerek satılan ürünlerdir. Bu nedenle servis esnasında ürünlerde rahatsızlık verecek bir kalıp hatası hissedilebilecek bir durumdur. Ürünün rahatlığı, ürünün kalıbı ile ayak arasındaki uyuma bağlı olabilecek bir durumdur. Yapılan inceleme sonucunda ürünün malzeme ve üretiminden kaynaklanan bir kusur ve kalıp hatası olmadığı, üründe ayağı vurmaya, yara yapmaya sebep olabilecek yanlış bir materyalin kullanılmadığı tespit edilmiştir. Bu nedenle ürün değişimi konusunda tarafınıza yardımcı olamayacağımızı bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön