12 Şubat 2016

Desa 28 Günlük Ayakkabı Hatası ve İlgisiz Marka!

28 günlük ayakkabımda topuk çökmesi oldu ve aldığım mağazaya geri götürdüm. Ayakkabı 10 gün sonra geldi fakat sonuç kötü. Ayakkabıyı bu şekilde kabul etmedim bu nedenle tekrar tamire gönderildi. 28 gün giydiğim ayakkabımı tamir adı altında giyilmeyecek hale getirdiler. Fabrika destek hatları cevap vermiyor. Aldığım mağazayı aradığımda 21 iş günü geçmediği için ayakkabınız gelmiyor diyorlar. Beni resmen cezalandırmaya çalışıyor bu firma! 28 günlük Desa marka ayakkabının topuklarının çökmesi zaten kabul edilemeyecek bir durum iken ilgisiz olan Desa sinirleri ikiye katlıyor. Lütfen ilgililere benim adıma ulaşabilir misiniz, ben ulaşmaya çalıştığımda kimse ilgilenmiyor.

Umur 191 Okunma

Cevaplar

  • Umur02 Mart 2016

    Evet 30 iş günü geçmesine rağmen bana hala dönülen bir cevap yok. Firmayı aradığımda biz sizi arayacağız diyorlar. Ayakkabının üretimi 10 dk, tamiri 2 ay sürüyor. Telefonda da beni azarlar gibi konuşuyorsunuz. Size ödediğim para haram olsun.

  • Umur16 Şubat 2016

    Merhaba, 12 Şubat ta müşteri ile görüşme sağlanmıştır diye şikayetimin altına not yazmışsınız. Görüşme sırasında sadece size haber vereceğiz şeklinde dönüş sağlandı. İşlemle ilgili hiçbir gelişme yok. Siz kesinlikle ilgisiz bir firmasınız. Sizi tercih etmemeleri için yaptığınız ayıbı herkese anlatıyor ve sosyal medyada paylaşıyorum...

  • Desa Temsilcisi12 Şubat 2016

    Sayın İlgili, Merhaba; Müşterimizle görüşme sağlanmıştır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön