Visit Xolvie, to read complaints and reviews, or file yours.
Dermoskin ile ilgili
Şikayetin Durumu
 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Betül'ün şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Dermoskin Ürünler Cildimi Mahvetti

19.685görüntüleme
Betül
Betül 17 Şubat 12:21

Dermoskin dermokozmetik bir ürün olmasına güvenerek Dermoskin Ultra Face protection sun screen spf97, göz çevresi bakım kremi, Dermoskin leke giderici be bright aha/bha krem 33 ml + be bright aydınlatıcı tonik ve izobox yağsız yoğun nemlendirme seti aldım. Akşam duştan sonra yüzümü b bright tonik ile silip üzerine be bright kremi sürüp uyudum. Sabah yüzümü izobox köpük ile yıkayıp dudağımı izobox ile nemlendirip yüzüme de SPF 97 güneş kremini sürdüm ve işe geldim. 2 saat sonra cildimde yanma ve kaşınma başladı önemsemedim öğle arasına çıktım döndüğümde tüm yüzüm kıpkırmızı ve ağız çevremde sulu pütürcükler oldu yüzümü mahvetti kaç gündür bu reaksiyonla uğraşıyorum ve problemlerin giderilsin diye aldığım ürünler başıma daha fazla problem açtı. Umarım ağız çevremde iz kalmaz kullanmak isteyenler asla kullanmasınlar almadan şikayet sayfasını okusaydım kesinlikle almazdım.

Betül
Betül20 Şubat 12:51
Dermoskin Ürünler Cildimi Mahvetti

1 hafta olacak hala bu ürünlerin yarattığı sorunlarla uğraşıyorum. Yüzüm mahvoldu.

Dermoskin Logo
Dermoskin04 Mart 09:14
Betül
Betül18 Nisan 15:45

İncelemeleriniz 1 ay 10 günden beri sürüyor sanırım... Ağız çevremde leke kaldı. Sizin ürünleriniz yüzünden!

Dermoskin Logo
Dermoskin01 Haziran 17:03
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
 • 39görüntüleme
 • 1 hafta önce

Dermoskin Güneş Kremim Bozuk Çıktı

Dermoskin güneş kremi aldım birkaç geçmeden sulandı kusmuk gibi oldu eczaneden almıştım. Ucuz bir krem değil ben başka krem almak istiyorum. Param çöp olmasın lütfen. İade ya da değişim istiyorum. En kısa sürede bana dönmenizi rica ediyorum.

Devamını oku
profile
 • 62görüntüleme
 • 3 hafta önce

Güneş Kremi Dermoskin

Dermoskin be bright güneş kremini bir süre önce kullanmaya başladım fakat yüzümün çeşitli yerlerinde irili ufaklı sivilceler çıktı. Kullanıma ara verdiğimde cildim biraz düzeldi tekrardan kullanmaya başladım yeniden sivilceler oluşmaya başladı.

Devamını oku
profile
 • 273görüntüleme
 • 4 hafta önce

Dermoskin Be Bright Arbutin Kompleks Krem

Dermoskin be Bright arbutin kompleks krem kullandım ilk başlarda bir kızarıklık ya da tahrişe sebep olmadı daha sonrasında küçük bölgesel olarak kızarıklığa sebep oldu ve geçti bunu güneş kremini üzerine sürdüğüm için reaksiyona girdiğini düşündüm ancak bu kullanışımda bütün yüzüm kıpkırmızı oldu ve...

Devamını oku
profile
 • 235görüntüleme
 • 31 Ağustos

Dermoskin Güneş Kremi Sivilcelendirdi!

Dermoskin 50+güneş kremini eczacı tavsiyesi üzerine aldım gerçekten almaz olsaydım yüzümde sivilce asla çıkmazdı yüzüm sivilce ve komedonlarla doldu aksine daha çok esmerleştirdi bana iki hafta kullan farkı göreceksin dedi eczacı evet gördüm suratımı mahvetti.

Devamını oku
Dermoskin Güneş Kremi Sivilcelendirdi!
Dermoskin Güneş Kremi Sivilcelendirdi!
profile
 • 477görüntüleme
 • 29 Ağustos

Dermoskin Arbutin- Canlandırıcı Tonik Sivilcelenme Yaptı

Daha önce dermoskin canlandırıcı tonik kullandım gayet memnundum. Güneş kremini de kullandım ondan da memnun kalmıştım. Yine aynı siteden (Evdeeczane) dermoskin aydınlatıcı tonik ve arbutin aldım. Normalde yüzümde sivilce çıkmaz. Kullanmaya başladıktan kısa süre sonra çok fazla sivilcelenme yaptı. B...

Devamını oku
Dermoskin Arbutin- Canlandırıcı Tonik Sivilcelenme Yaptı