25 Ekim 2014

Dermokozmetik.com Telefona Bile Bakmıyorlar Muhatap Bulamıyorsun!

Dermokozmetik.com'dan alışveriş yaptım kargo firması olarak Yurtiçi Kargo'yu seçmeme rağmen MNG Kargo'ya vermişler takip no. diye verdikleri numaradan hiçbir şey çıkmıyor. Dünden beri bu durumla ilgili mail atıyorum cevap yok! Telefonlara zaten hiç cevap vermiyorlar ciddiyet sıfır!

İnternetteki yorumları okuyunca zaten alışveriş etmekle hata yaptığımı anladım. Telefonlara dahi bakmıyorlar muhatap bulamıyorsunuz...

Banu 1.809 Okunma

Cevaplar

  • Dermokozmetik.com Temsilcisi25 Ekim 2014

    Merhaba, Yaptığımız soruşturmada sizinle telefonla görüşüldüğü bilgisine ulaştık. MNG Kargo Cağaloğlu şubesiyle görüşülmüş ve siparişinizin dün teslim edileceği bilgisi bize verilmiştir. Telefonda bu bilgi sizinle paylaşılmadı mı? (Kargonuz 24/10/2014 Saat:11 de teslim edilmiş) MNG Kargo'nun bize verdiği panel üzerinden şimdilik bazı siparişleri görüntüleyemiyoruz. Bu teknik problem kargo firmasıyla alakalı olup kendilerine durum iletilmiş ve çözüm için beklenilmektedir. Kargo entegrasyonu meselesinde yaklaşık 6 aydır çok büyük porblemler yaşıyoruz. Aras, MNG, Yurtiçi ve Sürat Kargo firmalarının bilgi işlem departmanları malesef hiç yardımcı olmuyorlar. Bütün çabalarımıza rağmen tam entegrasyon gerçekleştiremedik. Biz de müşterilerimize bu süreçte kendi imkanlarımızla; fatura kesildiğinde ve sipariş kargocuya teslim edildiğinde otomaik SMS bilgisi geçiyoruz. Bir nebze olsun müşterimiz bilgi sahibi oluyor. İnternet üzerinden kargosunu takip etmek isteyen müşterilerimize de talep olursa manuel olarak kargo takip numaralarını veriyoruz. Farklı kargo şirketine teslim konusuna gelince; biz müşterilerimize iyi hizmet verebilmek için, hizmet aldığımız kargo şirketlerini mümkün mertebe çeşitlendiriyoruz. Bazı kargo firmaları (ne kadar büyük olurlarsa olsunlar) bazı bölgelere iyi hizmet veremeyebiliyorlar. Daha önce ilgili destinasyondaki şubede bir problem olmuşsa arkadaşlarımız farklı kargo şirketiyle gönderim yapabiliyorlar. Bunun gibi başka sebeplerden dolayı müşterilerin talepleri dışında farklı firma ile çalışabiliyoruz. Fakat DER20103T9346 no.lu siparişinizi sistemden incelediğimizde siz zaten siparişinizi MNG Kargo ile vermiş gözüküyorsunuz. Sanırım kargo seçerken işlemi tam yapamadınız. http://www.dermokozmetik.com/siparistakip.html adresinden sipariş kodunuzu ve email adresinizi girerek siparişinizin detaylarını görebilirsiniz. Sonuç olarak; şikayetinizde belirttiğiniz hususlarda aslında biz çok dikkatli davranmaya gayret gösterip müşteri memnuniyetimizi yüksek tutmayı hedefliyoruz. Elimizde olmayan bazı nedenlerden dolayı zaman zaman aksaklıklar yaşanabiliyor. Yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde binlerce müşterimize onbinlerce siparişini teslim ettik. Müşteri memnuniyetimiz %100 olmasa da bu orana çok yakınızdır. Bir sonraki siparişinizde daha verimli bir alışveriş yapabilmeniz için elimizden geleni yapmaya hazırız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön