29 Nisan 2013

Dermokil Son Kullanma Tarihi!

Bugün 2 adet Dermokil maske ve nemlendirici krem aldım. Fakat satıcı firma (Gratis) barkodu üretim tarihinin üzerine yapıştırdığı için alırken kontrol edemedik. Eve geldiğimizde ise üretim tarihinin kutunun üzerinde yazmakta olduğunu fakat son kullanma tarihi ile ilgili en ufak bir bilginin var olmadığını gördük.

Sadece "12m" ibaresi yer alan bir kutu dizayn etmişler. İngilizce bilmeyen kişiler bu ürünü almasın mı? Yoksa 12m işaretinin anlamını tahmin mi etmek gerekiyor? 12 ay hangi tarihten itibaren geçerlidir? Üretim tarihinden itibaren mi? Yoksa açıldıktan sonra mı? Bu soruların cevabını bulana kadar ürünleri maalesef kullanamayacağım.

Çağdaş 1.416 Okunma

Cevaplar

  • Çağdaş 02 Mayıs 2013

    Yetkililer tarafıma bilgi geçtiler. İlgileri için teşekkür ederim.

  • Çağdaş 02 Mayıs 2013

    Şahsıma yapılmış herhangi bir bilgilendirme olmamıştır. yaptığınız açıklamada da en ufak bir bilgi yer almamakta.

  • Dermokil Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Tüketicimiz; Sizler için özel olarak hazırlanan kişisel bakım ürünlerimizin tamamı kalite yönetim sistemleri doğrultusunda ve yasal mevzuatlara uygun olarak üretilmektedir. Bunlarla birlikte siz değerli müşterilerimizin önerilerinin yol gösterici olduğuna ve gelişimimize değerli katkılar sağladığına inanmaktayız. Şikayetiniz ile alakalı şahsınıza bilgilendirme yapılmış olup, ürünlerimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Dermokil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön