14 Haziran
#12108000

Dermoclinice Estetik ve Güzellik Estetisyen Yüzünden Yanık Oluşumu!

Fatih'te bulunan güzellik merkezinde lazer hizmeti almaktayım hiç ama hiç memnun değilim. Çalışanlar çok kaba 4 seansım vucüdumda yanık vakaları oluştu. F*** İ. estetisyen diye tanıttı aslında kendisinin belgesi bulunmamakta.

Yaprak Yaprak 2.091 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yaprak06 Temmuz

    Merhaba fatihte bulunan dermoclinice güzellik merkezinde belgesiz estetisyen çalıştırılmakta. Ayrıca izinleri olmadan doktorauz dolgu botoks işlemleri yapılmakta. Utanmadan intagramda belgesiz olan esteyisyeni f** cilt bakimi videosunu koymuşlar. 

  • Yaprak15 Haziran

    Fatihte bulunan dermoclinice güzellik merkezi denilen yerinde. Paket açmış bulunduk açmaz olaydık. Lazer paketi aldım belgesiz eleman çalıştıran firma. Seansıma f** girmesin dedim ısrarla belgesiz eleman f**soktular paketimi iptal edin dedim cezai bedel istediler. Hem suçlu hem güçlü Yan Oda da dolgu ve botoks yapılıyordu. Sağlik bakanlığı artık bir el atması lazım bu tür yerlere insan sağlığıyla oynanıyor. Paramıda alamadım rezil oldum 

  • Yaprak13 Haziran

    Merhaba arkadaşlar fatihte bulunan dermoclinice güzellik çalışanları saygısız iş yeri kirli içinde ayrıca estetisyen diye tanıtıp kendini belgesi ve vasfi olmayan f** i** bir bilgisi olmadığı halde kendisinin belgesi bulunmamakta.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler