Dermobakim.com Ödeme Yaptığım Halde Ürünleri Göndermiyor!

Gül O. |

Siparişimi yaptığımda havale yoluyla ödememi yaptım ancak sipariş durumum hala ödeme bekliyor olarak görünüyor günlerdir. Şirketi aradığımda ödemelerle ilgilenen görevli izinli şehir dışında o gelene kadar birşey yapamayız diyorlar. Böyle birşey olabilir mi? Bir kişi izne çıktığında tüm faaliyetleiniz duruyor mu?

Etiketler :

Ürün Fiyat-Ödeme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Kasım
  17:38

  Merhaba,

  DER11073T58289 numara ile 11 Tem 2014 11:23 tarihinde siparişiniz tarafımıza başarıyla ulaşmıştır. Yapılan havalelerin kontrol edilerek onaylama süreci normal şartlarda 3 gün içerisinde yapılmaktadır. Onay sürecini hızlandırmak için müşterilerimizden dekont bilgisini bizimle paylaşmasını talep ediyoruz. Sizin havale onayınız sisteme 14 Tem 2014 23:22 tarihinde gerçekleşmiş gözükmektedir. Belli ki muhasebe departmanı yoğunluktan dolayı işlemi bu tarihte gerçekleştirebilmiştir.

  Siparişiniz 15 Tem 2014 15:38 tarihinde hazırlanarak kargoya verilmiş ve size ulaştırılmıştır. Aslına bakarsanız sipariş sürecindeki ürün temini ve kargoya verilme süreleri bakımından bu süre uzun bir süre değildir. yani siparişiniz 4 gün içerisinde kargoya teslim edilmiştir. Yine de havale onay sürecindeki bu gecikme için özür dileriz. Bir sonraki benzer işlemlerde aşağıdaki iletişim kanallarından bize ulaşarak lütfen bilgi vermeyi ihmal etmeyiniz. Diğer memnun müşterilerimiz arasında sizi tekrar görebilmeyi ümit eder, sağlıklı günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  dermobakim.com

  444 5 711
  info@dermobakim.com
  www.facebook.com/dermobakimcom
  www.instagram.com/dermobakim