01 Ağustos 2016

Derman Oto Mağdur Etti

Bundan 2 ay önce Yalova dört yol kavşağında kaza yaptığım için Yalova Derman Oto'ya ekspertiz için götürmüştüm. Yapılan ekspertiz sonucunda aracımda 1450 TL'lik bir masraf olduğunu beyan etmişlerdi. 400 TL'sini 2 gün sonra parça siparişi için kapora olarak kendilerine ödedim. Benim özel durumlarımdan dolayı 25.07.2016 tarihinde aracımı tamire götürdüm.


28.07.2016 tarihinde aracımın hazır olduğunu tarafıma telefonla bildirdiler. 29.07.2016 tarihinde aracımı saat 16:30 civarlarında servisten teslim aldım. 30.07.2016 tarihinde aracımı evimin önünde incelediğimde ön panjur kısmını tampona tutturmak suretiyle sağlı sollu 2 adet havşa başlıklı akıllı civata ile vidalanmış gördüm.


30.07.2016 tarihinde Derman Oto servise aracımı tekrardan götürdüm, yetkili bayan K. Hanım'ın vidaları kendilerinin takmadığını tarafıma beyan etmiştir. Ustalar o sırada yemektelermiş,

Recep 319 Okunma

Cevaplar

  • Recep03 Ağustos 2016

    Bugün tekrardan doblo aracım ön panjur için Yalova derman otoya gittiğimde müşteri temsilcisi müşteri memnuniyetini sağlamak yerine daha öncelerinde mağdur olduğum halde keşke yine bize gelmeseydiniz diye söylüyorsa yazıklar olsun böyle bir Fiat servisine

  • Recep30 Temmuz 2016

    Kaporta ustası vidaları kendinin taktığını itiraf etti benim servise aracımı bıraktığımda ön panjur sağlamdı. Tarafıma haber verilmeden ön panjura vida takılması bi demek yetkili Kadriye Hanım bir buçuk yıl kullandığım aracımı bana öğretir gibi aracınızın panjuruna vidayı biz takmadık diye iddia ediyor şu an panjur için benden ücret talep etmekteler suçun kendilerinde olduğunuda itiraf etmelerine rağmen. Acil yetkili kişilerden tarafıma geri dönüşlerinizi rica ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön