25 Kasım 2015

Derindere Filo Çok Uğraştırdılar!

Büyük ve kurumsal bir şirkette çalışıyorum. Çalıştığım şirketin drd araç kiralama ile olan çalışan indirimden de yararlanıp araç kiralamak istedim. Hay istemez olsaydım. İnternet işlemimden sonra saatler süren call center ulaşma çabamın sonucunda reddedildim.

Halbuki her şeyi doğru yapmıştım. Maaş müşteri olduğum kredi kartımdan ücreti ödedim, bilgilerimi verdim. Neymiş KKB tarafından yaptıkları kontrolde kredi kartımız yalnızca 4 aydır kullanıyor muşum? 6 aydan eski kredi kartları kabul ediliyormuş. Çok uğraştırdılar sonunda memnun da olmadım. Bilgilerinize.

Serhat 2.191 Okunma

Cevaplar

 • Serhat07 Aralık 2015

  Merhaba, yapılan ''geç'' bilgilendirme tatmin edici olmasa da dönüş yapma nezaketi gösteren kişinin hatrına konuyu uzatmak istemiyorum. Fakat yapmış olduğunuz bu saçma uygulamayı acilen bırakmanız sizin hayrınıza olur. Durumumu en iyi ifade edebilecek cümle: ''paramla rezil olmak'' Teşekkürler Derindere Otomotiv.

 • DRD Filo Kiralama Temsilcisi07 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz; Öncelikle DRD markasını tercih ettiğiniz için size çok teşekkür ederiz. Başvurunuz ile alakalı mail adresinize bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla; DRD Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • Serhat25 Kasım 2015

  Yani gün içinde dönmezseniz bütün planlarım alt üst olacak. Büyük firmanıza olmanıza güvenerek sizi tercih ettim fakat o kadar ufak tefek şeylere takıldınız aklım almadı. Paramı nakit ödüyorum. Herkes 250 ya da 500 TL provizyon çekerken siz 1000 TL provizyon istiyorsunuz onu da kabul ediyorum hala zorluk çıkarıyorsunuz? Akıl alır şey değil... . Resmen üçkağıtçı muamelesi yapıyorsunuz karşınızdakine.

 • DRD Filo Kiralama Temsilcisi25 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz; Öncelikle DRD markasını tercih ettiğiniz için size çok teşekkür ederiz. Başvurunuza konu olan yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi öncelikli hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Departmanımızdan bir yetkilimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Daha kısa sürede sonuç almak için, hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri ve çözüm taleplerinizi öncelikle Müşteri Hizmetleri Departmanımıza yapabilir ve aşağıda ki iletişim bilgilerinden iletebilirsiniz. Telefon : 0850 911 1 724 E-posta : [email protected] Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize DRD markasına duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla; DRD Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön