sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Derimod'dan Kalitesiz Ürün! - Sıfır Kalite Kontrol!

Duygu Duygu03 Aralık 2019 17:30

Çorlu Orion şubesinde yılların Derimod kalitesi ve pahalılığı söz konusu mağazadan sezon sonu indirimden yararlanıp çok çok beğendiğim bir bot aldım. Ancak ilk giydiğim gün sol ayak bileğimin ağrısından duramıyor hale geldim, üstelik topu topu 2 saat giymiş olmama rağmen. Mesleğimden dolayı sahip olduğum su terazisiyle sol ayak tabanında 1 mm'lik bir kayıklık olduğunu fark ettim. Eğimli yapıştırılmıştı.

Derimod Deri üretici firmaya ayakkabıyı gönderdi ancak üretim hatası olmadığına dair bir not ve "sağ ayakkabı sağlam biz bunu da bozalım" dercesine ayakkabı içinde topuğun 2 adet çivisi. İyi niyetimden ve ayakkabıyı çok beğenmemden dolayı iade talebinde değil de çözüm talebinde bulunmuş olmamın çok temiz ekmeğini yedim.

Müşteri hizmetleri kalitesi sıfırın altında bir marka, markanızın şikayet bölümüne baktığımda çoğu problemin belirli mağazalarda gözlendiği açık. Derhal satış pazarlama politikanızı gözden geçirmelisiniz. Konuyla ilgili hiçbir şekilde dönüş alamadığım için bunu her yıl hatırlatacağım. 5 yılı geçmiştir hiçbir aile üyeme veya çevremdeki kimseye de Derimod ürünü aldırmadım aldırmayacağım.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler