Derimod'dan Aldığım Çanta 1 Yıl Dolmadan Parçalandı!

Servet Servet10 ay önce

2017 Mart ayında hediye olarak aldığım 2 bayan çantasından birisi 6 ay içerisinde birkaç yerinden deforme oldu. As Merkez Derimod mağazasına sorduğumda küçük bir meblağ ile tamir ettirebileceklerini söylediler. Bende hediye olduğu için bir süre aradan geçtikten sonra çantayı mağazaya götürdüm ama götürmeseydim daha iyiydi öncelikle aldığım tarihteki faturayı o zaman vermemişler ve sistemde kayıtlı olduğunu söylemişlerdi fakat faturaya kasadaki beyefendi ulaşamadı (sonrasında müşteri hizmetleri yetkilisi ulaşabildi) çantanın 6 aylık garantisi bitmiş ve hiçbir şey yapılamazmış.

Oysaki çantadaki deformasyon 1 yıl dolmadan olmuştu zaten ama tabi geç götürüldüğünden bir şey yapılamazmış. Bende Derimod'un bir marka değerinin olduğunu böyle bir şeyin kabul edilebilir bir şey olmadığını söylememe rağmen şikayette bulunabileceğimi ya da Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuruda bulabileceğimi söylediler. Neyse sonuç olarak; Derimod =geri (mod) olmuş durumda. Nedeni ise; Müşteri memnuniyetinde geri, ürünün kalitesi konusunda geri, çalışanların sorun çözme becerisinde geri, çalışanların iletişim becerilerinde geri.

Ürünlerin kalitesinde geri kalarak bende hayal kırıklığına sebep olmuştur. Ürünün garantisi bile olmasa ki bence 1 yılda dökülen bir çantaya garanti verilmeli. Müşteri memnuniyeti kapsamında ürününün arkasında durmalıydı. Bundan sonraki süreçte hediye alınan çanta geri alınarak bir mahalle ayakkabı tamircisinde tamir mi ettirilmelidir yoksa koskoca Derimod bu konuya çözüm bulacak mıdır zaman gösterecektir.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler