Derimod'dan 2 Saatte Topuğu Kırılan Ayakkabı Ve İade Talebimin Reddi

Melisa Melisa24 Temmuz 16:47

Küçükyalı Hilltown AVM'deki Derimod şubesinden 11.07.2020 14.30'da siyah bir topuklu ayakkabı ve clutch aldım. Akşam düğünde giyindim ve düğünde ayakkabının tekinin topuğu kırıldı. Çantanın ise üretim hatasından dolayı içerisine sadece telefon koymama rağmen ağzı kapanmıyor.

 12.07.2020 11.00'da mağazaya gittim ve durumu anlattım, dün aldığım ayakkabının düğünde topuğu kırılmış ve çanta ise ağzı kapanmadığı için kullanamamıştım. Kendileri iade yapamadıklarını ilettiler :) Analiz yapacaklarmış, neyin analizi olduğunu hiç anlamadım çünkü 20 saat önce aldığım ayakkabının topuğuyla yanınıza gelmişim. Çantayı ise orada zaten test ettiler. 5 gün sonra arayarak iade taleplerimin reddedildiği bilgisi geldi. 

Neye istinaden? Ayakkabı tamir edilmiş. Peki tekrar aynı başka bir düğünde yaşar mıyım diye sorduğumda, telefondaki yetkili yaşarsanız tekrar getirirsiniz gibi bir cevap verdi. Kusura bakmayın ama 250 TL verip bir ayakkabı alıyorsunuz ve 1 saat ayağınıza giyinebiliyorsunuz! Konu ile ilgili hala dönüş yok. Yetkililerden cevap bekliyorum! İade kabul olmadığı durumda Tüketici Hakem Heyetine gideceğim.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler